Nie masz jeszcze konta? Załóż konto Logowanie
  • Telewizja  Gorlice.tv - Telewizja Lokalna Zasięg Globalny
KONTAKT24 Redaktor Dyżurny- tel.: 535 211 593, 669 111 409,    534 384 564 kontakt24@gorlice.tv
  • Redakcja:
  • Redaktor Naczelny
  • P.O. Redaktora Naczelnego Piotr Sekuła tel. 669 111 409 piotr.sekula@gorlice.tv

  • W ekipie:

  • Marek Podraza / marek.podraza@gorlice.tv tel. 535 211 593
  • Daniel Tarsa/ daniel.tarsa@gorlice.tv
  • Daniel Tulicki / daniel.tulicki@gorlice.tv
  • Mirosława Mika / miroslawa.mika@gorlice.tv
  • Adam Bochnia/ adam.bochnia@gorlice.tv

  • Adam Ziobrowski
  • Tomasz Machowski
  • Damian Miarecki
  • Rafał Siarkowicz
  • Jerzy Guzik
  • Damian Markowicz
  • Józef Brach
  • Damian Bugno
  • Stanisław Jagieło

 

Adres e-mail konkursowy: konkursy@gorlice.tv

Dział Reklamy i Handlowy: reklama@gorlice.tv tel. +48530052155

Emisja on-line - Wóz Transmisyjny: emisja@gorlice.tv tel. +48669111409

 

Kontakt do redakcji tel.  669 111 409 lub 535 211 593

 

Adres do korenspondecji: ul. Michalusa 1G 38-300 Gorlice

 

Adres e-mailowy: redakcja@gorlice.tv

 

 

Wydawca

GORLICE.TV Sp z o. o.  ul. Floriańska 42 38-200 Jasło

Tel. 669 111 409

Kontakt e-mail: piotr.sekula@gorlice.tv

 

 

 

Wpisany do rejestru dzienników i czasopism w dzaiale A nr 278

Wpisany do rejestru programów telewizyjnych prowadzonego przez KRRiT karta nr 840

W sieciach kablowych na podstawie koncesji Nr 642/2016-TK

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji